Hurtownia Danych

Microsoft Azure Virtual Training Day: Podejmowanie trafnych decyzji dzięki nowoczesnemu magazynowaniu danych

Tworzenie możliwości podejmowania decyzji na podstawie danych ma kluczowe znaczenie w czasach dostosowywania się przez Twoją firmę do nowych sposobów pracy, uczenia się i realizacji celów. Na szkoleniu „Microsoft Azure Virtual Training Day: Podejmowanie trafnych decyzji dzięki nowoczesnemu magazynowaniu danych” uzyskasz podstawowe informacje na temat korzystania z usług Azure Data Factory (ADF), Azure Databricks i Azure Synapse Analytics w celu tworzenia nowoczesnych hurtowni danych. Dowiesz się, jak automatyzować przenoszenie danych do centralnego repozytorium za pomocą Azure Data Factory, przygotowywać i analizować dane za pomocą Azure Data Factory DataFlow i wczytywać dane do Azure Synapse Analytics. Zbuduj przyszłościowy system, który ułatwi firmie osiągnięcie lepszych wyników obecnie oraz w przyszłości.

Omawiane zagadnienia:

• Jak zapewnić współpracę rozwiązań Azure Data Factory, Azure Databricks i Azure Synapse Analytics, aby budować nowoczesne hurtownie danych
• Tworzenie opartych na danych przepływów pracy do zarządzania przenoszeniem i transformacją danych oraz automatyzacji tych procesów.

Weź udział w nadchodzącym wydarzeniu wirtualnym:


Wtorek, 8 grudnia 2020 r., 10:00am – 13:40pm (CET)

 

źródło: https://info.microsoft.com/