Hurtownia Danych

Czwartki z Data: DataOps 3 grudnia 2020 r.

Microsoft ma przyjemność zaprosić na nowy sezon Czwartków z Azure, tym razem w całości poświęcony tematom Data&AI na platformie Microsoft Azure. Czwartki z Data to seria regularnych wirtualnych spotkań, podczas których eksperci Microsoft i nie tylko, przybliżą Państwu różnorodne scenariusze i usługi związane z danymi i sztucznej inteligencją w Azure.


Pojęcie DataOps jednoznacznie kojarzy się z dość dobrze znanym z wytwarzania oprogramowania – DevOps. Dodatkowo dostępne są badania które pokazują, że różnica pomiędzy efektywnością zespołów które wdrożyły idee DevOps w wytwarzaniu oprogramowania, a zespołów które tego nie zrobiły są imponujące. Właśnie dlatego w trakcie sesji wprowadzimy Cię w świat DataOps, opowiemy od czego zacząć i na co zwrócić szczególną uwagę. Niezależnie czy dopiero planujesz wdrożenie procesów DataOps, czy właśnie je wdrażasz, a może nawet o nich jeszcze nie myślisz, ta sesja jest dla Ciebie.


Wydarzenie kierujemy do osób technicznych i technicznie decyzyjnych, które są na początku swojej drogi z chmurą i nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu chmury obliczeniowej, danych i sztucznej inteligencji.
Wydarzenie odbędzie się na platformie ON24.

Czwartki z Data: DataOps 3 grudnia 2020 r.

źródło: https://info.microsoft.com/