Hurtownia Danych

Czwartki z Data #2 Jak budować hurtownie danych w Azure?

Microsoft ma przyjemność zaprosić na nowy sezon Czwartków z Azure, tym razem w całości poświęcony tematom Data&AI na platformie Microsoft Azure. Czwartki z Data to seria regularnych wirtualnych spotkań, podczas których eksperci Microsoft i nie tylko, przybliżą Państwu różnorodne scenariusze i usługi związane z danymi i sztuczną inteligencją w Azure.

Hurtownie danych  – to TOP 3 inwestycji wg Smarter with Gartner. Budowa, czy przeniesienie hurtowni danych do Azure to jednak proces. Proces zarówno operacyjny jak i technologiczny. W trakcie spotkania skupimy się na najważniejszych aspektach technologicznych wyboru platformy do budowy hurtowni danych w Azure. Powiemy o dobrych praktykach jak i wyzwaniach, z którymi zetknęliśmy się podczas wdrożeń hurtowni danych i platform Business Intelligence w Azure.

Kiedy? 

29 października 2020 14:00 – 15:00 (GMT+02:00) Sarajevo, Skopje, Warsaw, Zagreb

Dla Kogo?

Wydarzenie kierujemy do osób technicznych i technicznie decyzyjnych, które są na początku swojej drogi z chmurą i nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu chmury obliczeniowej, danych i sztucznej inteligencji.

Prelegenci:

Bartłomiej Graczyk Lead Cloud Solution Architect, Data& AI, Microsoft

źródło: https://info.microsoft.com/

Skomentuj